Profesionali kosmetika
Pasirūpink savimi dabar

Intensyviai drėkinantis gelinis serumas su hialurono rūgštimi HYALURON 3%

Intensyviai drėkinantis gelinis serumas su hialurono rūgštimi HYALURON 3%
Hyaluron 3%

Ref. DA 349

Hialurono rūgštis tai natūraliai odoje esantis mukopolisacharidas, kuris kartu su kolageno pluoštu ir elastiniais pluoštais kuria odos atraminę sistemą. Su amžiumi jo kiekis mažėja, o tai savo ruožtu sukelia odos dehidrataciją, jos stangrumo ir elastingumo praradimą.

Intensyviai drėkinantis gelinis serumas, kurio formulė paremta neįprastu dviejų aktyvių didelio koncentruotumo hialurono rūgšties formų deriniu:

– mažo molekulinio svorio 2% – įsiskverbia į raginį epidermio sluoksnį ir tvirtai suriša jame esantį vandenį bei papildo jo trūkumą;

– didelio molekulinio svorio 1% – tai lyg „šlapias odos kompresas“,  lygina ir apsaugo nuo išsausėjimo.

Šis derinys užtikrina puikų serumo suderinamumą su oda bei pasižymi unikaliomis odą drėkinančiosiomis ir lyginančiomis savybėmis. Palaiko tinkamą odos hidrataciją, lygina paviršines raukšles, suteikia odai stangrumą ir elastingumą. Serumas rekomenduojamas visų tipų veido odai, gali būti naudojamas net aplink akis, nepriklausomai nuo amžiaus. Skirtas brandžiai veido odai kaip kremo pagrindas bei jaunai, riebiai ir spuoguotai veido odai kaip neriebi drėkinamoji priemonė, nesukelianti inkštirų atsiradimo.

Naudojimas: užtepkite ant odos 2 dozes preparato ir švelniai įmasažuokite. Preparatui įsigėrus naudokite pasirinktą kremą. Jei veido oda yra labai riebi, preparatą naudokite atskirai be kremo. Tinka tepti aplink akis.

Talpa: 30 ml.

KAINA 38.00 €

Užsisakykite naujienlaiškį

Susisiekite su mumis dabar