Profesionali kosmetika
Pasirūpink savimi dabar

Body Care Riebalinį audinį mažinantis gelis „Gluco stop“

Body Care Riebalinį audinį mažinantis gelis „Gluco stop“
Gelis

Ref. DZ 049

Šis gelis yra pirmoji Lenkijos kosmetikos priemonė su taip vadinamuoju gluco-stopu – unikaliu augaliniu ekstraktu iš Kinijos krūmo Slyvinis gvazdikmedis žievės. Reguliuoja gliukozės lygį ląstelėse, todėl energijos apykaitos procesas, kurioje dalyvauja gliukozė, vyksta teisingai bei nesikaupia nepageidaujamų riebalų sankaupos. Gelis puikiai susigeria, reguliariai naudojamas akivaizdžiai sumažina riebalus ir celiulitą.

Gelio sudėtyje yra:– rausvojo gvazdikmedžio lapų ekstraktas – sumažina gliukozės kiekį ląstelėse iki fiziologinio lygio;- anticeliulitinis kompleksas (dumblių ekstraktas, gebenės, pelžiedės, barkūno, diemedžio ekstraktai, kofeinas ir L-karnitinas) bei Centella Asiatica – veiksmingai stimuliuoja lipolizės procesus (riebalų sankaupų išskaidymas), pagerina mikrocirkuliaciją, akivaizdžiai sumažina „apelsino žievelės“ požymius. Mažina patinimą, daro odą stangresnę ir elastingesnę.

Naudojimas: kasdien ryte įmasažuokite gelį į kūno vietas su riebalų pertekliumi ir celiulito požymiais. Naudokite ne mažiau kaip 3-6 savaites. Siekiant optimalių rezultatų, gelį naudokite pakaitomis su liekninančiuoju kremu „Norel“ – ryte gelį, vakare kremą, kurį reikėtų įmasažuoti į įkaitusią po maudynių odą. Gelį galima naudoti pakaitomis su geliu „Retinol contra Cellulite“.

Talpa: 200 ml.

 

Gelis produktai

Užsisakykite naujienlaiškį

Susisiekite su mumis dabar